Salon kosmetyczny
Warszawa Ursynów

ul. Zamiany 10
tel. 22 641 98 69

pn.-pt.: 9:00-21:00
sob.: 9:00-15:00

Salon kosmetyczny
Warszawa Kabaty

ul. Nowoczesna 1
tel. 22 648 92 27

pn.-pt.: 9:00-21:00
sob.: 9:00-15:00

Kwas hialuronowy

W naszych zabiegach medycyny estetycznej stosujemy kwas hialuronowy Restylane do wypałniania bruzd twarzy (korekta zmarszczek mimicznych oraz powiększania i modelowania ust.

Co to jest i jak działa Restylane?

Restylane jest stabilizowanym kwasem hialuronowym pochodzenia niezwierzęcego w formie krystalicznie czystego żelu. Kwas hialuronowy jest naturalną substancja znajdującą się w skórze, odpowiedzialną za jej grubość i elastyczność. Działanie preparatu Restylane polega na fizycznym wypełnieniu skóry w miejscu wstrzyknięcia.

W jakich okolicach twarzy stosuje się Restylane?

Restylane najczęściej stosuje się celem wypełnienia bruzd nosowo-wargowych, bruzd między brwiami, bruzd przy kącikach ust i zmarszczek wokół ust oraz celem modelowania lub powiększania ust. Restylane można zastosować wszędzie tam, gdzie pożądane jest miejscowe wypełnienie skóry.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Działanie preparatu Restylane jest natychmiastowe i utrzymuje się przez 8-12 miesięcy (w przypadku modelowania ust efekt może być nieco krótszy). Preparat ulega rozpadowi, tzw. biodegradacji izowolemicznej, która powoduje, że "objętość wypełnienia" pozostaje praktycznie taka sama pomimo stopniowego zmniejszania się ilości materiału w skórze. Jest to spowodowane dużą zdolnością preparatu do wiązania cząsteczek wody.

Czas trwania: 15-30 min.
Cena zabiegu: 1200 zł jedna ampułka

Botox

Co to jest i jak działa Botox?

Botox jest stosowaną od wielu lat przez lekarzy substancją, która powoduje zahamowanie przewodzenia impulsów w nerwach ruchowych. W medycynie estetycznej zjawisko to wykorzystuje się do wywołania osłabienia wybranych fragmentów mięśni mimicznych twarzy. Działanie to sprawia, że skóra leżąca nad mięśniem nie marszczy się, czego efektem jest nie uwidacznianie się zmarszczek. Dodatkowo dzięki temu, że skóra pozostaje zrelaksowana, jest lepiej ukrwiona i odżywiona. W takich warunkach mogą następować w skórze procesy regeneracji i zahamowanie procesu pogłębiania się zmarszczek.

W jakich okolicach twarzy stosuje się Botox?

Botox stosuje się celem wygładzenia zmarszczek mimicznych wokół oczu (tzw. kurze łapki), poziomych zmarszczek na czole oraz poprzecznych zmarszczek między brwiami (tzw. zmarszczka marsowa lub lwia zmarszczka)

Jak długo działa Botox?

Działanie preparatu Botox rozpoczyna się po kilku dniach od wstrzyknięcia i utrzymuje się najczęściej przez 3-4 miesiące po pierwszym zabiegu. Skuteczność leku wydłuża się zwykle po kolejnych zabiegach do 5-6 miesięcy.

Czas trwania: 20 min.
Cena zabiegu: 550-1200 zł w zależności od obszaru zabiegu